/Files/photogallery/77.jpg

Юдіна Марина Миколаївна,

бібліотекар комунального закладу "Мереф`янський ліцей №4 з дошкільним підрозділом" Мереф`янської міської ради Харківської олбласті

/Files/photogallery/570/Юдіна М..jpg

Режим роботи шкільної бібліотеки

понеділок - п`янтиця з 8-00 до 12-00

Корисні посилання, за допомогою яких Ви зможете знайти електронні версії підручників.

/Files/photogallery/570/4444.jpg


http://schoolbooks.org.ua

http://portfel.at.ua

http://4book.org/uchebniki-ukraina

http://shkola.yccat.com/index.html

http://pidruchniki.net/math6/


22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Вітаю всіх зі святом!

/Files/images/deny-sobornosti.jpg

2020 - Рік Європи в Україні!

У бібліотеці відкрито посійно діючу тематичну полицю.

/Files/images/img0.jpg

27. січня 2916 року виповнюється 125 років з дня народження П.Г.Тичини (1891-1967) - українського поета, державного та громадського діяча. Запрошую до бібліотекти, де відкрилася полиця, присвячена творчості цієї відомої людини.

29.01.2020 - День пам'яті героїв Крут

/Files/images/Крути.jpg

02.02.2020 виповнилося 119 років з дня народження відомого українського письменника, найвидатнішого прозаїка "розстріляного відродження" В.П.Підмогильного (1901-1937)

/Files/images/pidmogilnyi.gif

ЗНАМЕННІ ДАТИ

Лютий

15 лютого 1989 - День виводу останніх військ з Афганістану

18 лютого164 років від дня народження С.Ф. Русової (Ліндфорс) (1856-1940), української громадської і культурно-освітньої діячки; педагога
20 лютогоДень Героїв Небесної Сотні
21 лютогоДень рідної мови
25 лютого149 років від дня народження Лесі Українки (Л.П. Косач-Квіт­ка (1871-1913), української письменниці, громадської діячки

ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...

/Files/images/Шевченко.jpg

9 Березня день народження Т.Г.Шевченка, великого українського поета із світовим іменем, художника, мислителя. 10 Березня виповнюється 155 років з дня смерті Великого Кобзаря. У бібліотеці відкрита полиця, присвячена Т.Г.Шевченку, проведено бібліотечні тематичні уроки.

Пам'яті Івана Яковича Франка

/Files/images/kbcs-cgefO4.jpg

У бібліотеці відкрито тематичну полицю, присвячену 160-річчю з дня народження та 100-річчю з дня смерті І.Я.Франка, відомого українського поета, письменника, мислителя, громадського діяча.

В цьому році збігаються дві святкових дати: День міжнародної солідарності трудящих та Великодень. Вітаємо всіх зі святами. Бажаємо миру, злагоди, щастя, здоров'я. Зі святами Вас!

/Files/images/1 Травня.jpg

/Files/images/З Великоднем.jpg

Вітаємо зі святами!

Вітаємо всіх із 71-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам'яті та примирення! Ці два свята злелися воєдино і відмічаються щорічно 9 Травня. Бажаємо всім миру, добробуту, щастя, творчих успіхів. Впевнені, що незабаром над нашою Україною засяє мирне небо. Слава Україні!

/Files/images/День Перемоги.jpg

З нагоди свят у шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку художніх творів, зібрано фотоматеріали про наших земляків-учасників Другої світової війни, воїнів, які захищають наші кордони в зоні АТО.

18 травня - День пам'яті жертв генациду кримськотатарського народу

/Files/images/c4f9d7bc3041c841c07e121d0af8daa5.jpg

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

/Files/images/120956.jpg

Готуємося до Першого уроку

/Files/images/nw_urok.jpg

У шкільній бібліотеці відкрилася полиця "Готуємося до Першого уроку", де розміщено матеріали про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ, а також підібрано матеріали щодо проголошення Незалежності України. Все це допоможе учителям і дітям підготуватися до Першого уроку, темою якого для учнів 1-4 класів є: "Це наше і це твоє", для учнів 5-11 класів - "Від проголошення Незалежності до нової України".

НАШІ СВЯТА/Files/images/19-1.jpg

23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України. Це велике свято для нашої незалежної держави. Також 24 серпня вся Україна буде святкувати 25-річчя своєї незалежності. Рівно 25 років як наш народ почав будувати нову незалежну державу. Ми ще молоді, у нас все попереду. Є тверда віра в те, що на нашу квітучу Україну чекає прекрасна доля. Зі святом всіх! Слава Україні!

160 років з дня народження І.Я.Франка

27.08.2016 р. виповнюється 160 років з дня народження Великого Каменяра. Це була визначна людина, гордість української нації. Поет, письменник, перекладач, філософ, громадський діяч і просто прекрасна людина. Його твори безсмертні, пам'ять про І.Я.Франка буде жити у віках.

ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ!

ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ!/Files/images/den_znan_kollazh.jpg

ЕКСКУРСІЯ ПЕРШАЧКІВ ДО ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

На 15.09.2016 учні першого класу разом зі своєю вчителькою Плугатарьовою Н.В. відвідали шкільну бібліотеку. Їм розказали про роботу бібліотеки, показали, як зберігаються книги, підручники, запросили, коли навчаться читати, записатися до бібліотеки. Дітям екскурсія сподобалась.

Трагедія Бабиного Яру не повинна повторитися/Files/images/817.jpg

Тематичний захід з учнями 5-го класу провела бібліотекар школи Юдіна М.М.

У бібліотеці працює полиця, де розміщено матеріали щодо трагедії у Бабиному Яру.

ВСЕУКРАЇНЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

з 01 по 31 жовтня 2016 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 р № 931). Місячник прохоить під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

ДЕНЬ М.ГРУШЕВСЬКОГО У ШКОЛІ

19.10.2016 у школі було проведено День М.Грушевського. В рамках цього дня Юдіною М.М., бібліотекарем школи, для старшокласників, була представлена презентація документів та фотоматеріалів по М.Грушевському./Files/images/gru.png

9 листопада 2016 року - День української писемності та мови/Files/images/den_ukr-pisemnosti_format_a-3.jpg

З Новим 2020 роком!

/Files/images/508174.jpg

Вшановуємо В.Сухомлинського

На честь 100-річчя з дня народження видатногопедагога В.Сухомлинського у нашому закладіпедагогои-організатором Трикоз Т.М. та бібліотекарем Юдіною М.М. було організовано виставку дитячих досягнень. На цю виставку здобувачі освіти принесли свої нагороди. Їх було дуже багать. Це ще раз підтверджує, що наші діти найталановитіші. Так тримати! Молодці!


Шкільна бібліотека - авангард освіти

21 вересня 2019 року , Юдіна М.М., бібліотекар школи, провела у 7-му класі урок, присвячений Дню миру. Урок був добре підготовлений, оснащений наочністю, дитячими малюнками, плакатами. Емоційність Марини Миколаївни, активність учнів дали змогу всім присутнім на уроці усвідомити, що мир - головне для людини!

Кiлькiсть переглядiв: 640

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.